Якщо у Вас свій інтернет майданчик/сайт або магазин меблів, ми з радістю розглянемо питання співпраці та запропонуємо максимально вигідні умови.

Для цього Вам необхідно залишити заявку, заповнивши всі поля.
Ми обов'язково зв'яжемося з Вами.

Компанія Vetro Mebel заснована понад 10 років тому, і за час своєї діяльності, завдяки високій якості продукції та відмінному сервісу, ми встигли міцно закріпити свої позиції на ринку України.

Задоволений покупець – наша основна мета. Широкий асортимент різноманітних меблів обідньої групи надає свободу у виборі найбільш відповідного товару. У нас Ви знайдете: столи з гартованого глянсового та матового скла, склокераміки, шпону, дерева та МДФ у різних варіаціях розміру, кольору та форми: смарт-столи регулюються по довжині та висоті; стільці різних тканин, кольорів та дизайнів; журнальні та комп'ютерні столи; регульовані по висоті барні стільці, а також напівбарні стільці.

На будь-якому етапі погодження та розміщення замовлення з Вами працюватимуть наші кваліфіковані консультанти, які завжди підкажуть по наявності та допоможуть з підбором необхідного товару.

Тепер, не виходячи з дому, Ви можете знайти найбільш підходящий товар для комплектації вітальні, кухні та будинку.

Наслідуючи модні тенденції у розвитку меблевого виробництва, ми сміливо крокуємо в ногу з часом щодня підтверджуючи наш слоган «Vetro – актуальні меблі».
cs-cart licenses, cs-cart add-ons