Терміни доставки

Доставка по Україні виконується протягом 12–72 годин,в залежності від географічного розташування одержувача. На даний момент відправлення замовлень здійснюється двічі на тиждень: вівторок/четвер.

Перевірка при отриманні

Перевірка меблів здійснюється під час одержання товару. Якщо виявлено дефект, продавець бере на себе всю відповідальність за усунення даного дефекту або повністю змінює виріб.

У зв'язку з випадками пошкоджень товару під час пересилання, прохання завжди перевіряти вантаж безпосередньо при отриманні на відділенні або адресі. Потрібно уважно оглянути коробки та всі комплектуючі деталі.

У разі пошкодження товару необхідно скласти Акт про пошкодження на Новій Пошті або Делівері. Якщо коробка або решетування має явні сліди пошкодження, обов'язково вказати в Акті. Після чого повідомте нам про те, що сталося листом з прикріпленими фото Акта, пошкодженого товару та коробок або передзвонити менеджеру інтернет-магазину 063 627-31-11, 097 627-31-11.

Ця процедура необхідна для того, щоб уможливити повторне відправлення клієнту (Вам), інакше забраний вантаж за замовчуванням вважається добрим і претензії до перевізника не розглядаються. За наявності пересортиці, недостачі або фабричних дефектів товару на замовлення, повідомляти про таке не більше ніж через 5 робочих днів після отримання посилки.

Умови доставки

Оплата за товар відбувається після його отримання та перевірки. Доставка здійснюється зручним для Вас автоперевізником (Deliveri, Нова пошта).

Всі меблі доставляють у розібраному вигляді, у фабричній упаковці на вантажне відділення або адресна доставка кур'єром перевізника. Наявність товару та його термін доставки можна уточнити за телефоном.

Доставка здійснюється за рахунок отримувача, згідно з тарифами перевізника.

Гарантійні зобов'язання

Гарантія на меблі діє 12 місяців від дня отримання замовлення. Гарантія вважається недійсною за явних ознак ударів або недбайливого використання.

При виявленні пересортиці, нестачі деталей або фабричних дефектів товару на замовлення, повідомляти про таке не більше ніж через 5 робочих днів після отримання посилки.

cs-cart licenses, cs-cart add-ons